X
app icon
Fussilet Vakfı
İyilikte Yarışmak İçin
İNDİR

Kur’an Videosu İndir

fussilet Kuran Merkezi tarafından en sevilen hafızlardan Nasser al Qatami’nin sesinden hazırlanmış mealli Kur’an videolarını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirerek mobil cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan her an her yerde internete ihtiyaç duymadan seyredebilirsiniz.

İndirmeye sunmuş olduğumuz videolardan daha fazlasını isterseniz web sitemiz veya YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

Videolarımızın daha fazla insana hızlı bir şekilde ulaşması için web sitemizi ve video indirme sayfamızı sosyal ağlar ve mesajlaşma programları üzerinden mümkün olduğunca çok insana tavsiye ederek Kur’an’ı her yere ulaştırma çabamızda hem bizlere yardımcı olabilir, hem de bu büyük hayra ortak olabilirsiniz.

Önemli Not: Videolar en yeni ve en kaliteli video formatı olan HEVC ile kaydedilmiştir. Videoları açmakta veya izlemekte sorun yaşarsanız güncel bir HEVC video eklentisi yüklemeniz gerekebilir. Ayrıca videolar WinRAR ile sıkıştırılmış şekilde inecektir. Videoları açmak için bir sıkıştırma programı kullanmanız gerekir.

Nasser al Qatami Türkçe Mealli Kur’an Videosu İndir

Nasser al Qatami İngilizce Mealli Kur’an Videosu İndir

>